Akcesoria Oyster

Oyster oferuje szeroki wybór niezbędnych akcesoriów, zaprojektowanych po to by spacery były jeszcze przyjemniejsze. Mamy w kolekcji wszystko, czego potrzebujesz, zaczynając od śpiworków pasujących do wózka, by zapewnić Twojemu dziecku przytulny i ciepły spacer, dostawek dla rozbrykanych malców, adapterów do fotelika i kończąc na uchwytach do kubka lub butelki. 

For comfort and style or convenience and storage, Oyster accessories are developed to work in perfect harmony with your stroller.

Dla komfortu i stylu, lub wygody i przechowywania, akcesoria Oyster zostały zaprojektowane w pełnej harmonii z Twoim wózkiem.

Gondola Oyster3

Odpowiednia do okazjonalnego spania w nocy, posiada płaski materac piankowy, który pozwala maluchom wygodnie się rozciągać i rosnąć. Bezpieczne gniazdko, które z łatwością zamontujesz i odczepisz od stelaża. Dzięki budowie spodu można nią kołysać, a wbudowane stopki pozwalają na jej stabilizację.

Cena od 709      KUP ONLINE

Odpowiednia od narodzin do 9kg (około 6-ciu miesięcy). Można używać z Oyster Zero Gravity (wymagane adaptery). Dołączona osłonka przeciwdeszczowa.

Plecak Oyster3

Nowy plecak Oyster3 w nowej linii kolorystycznej z 2022r, dostępny jest do zakupu osobno lub jako część zestawu. Zawiera: zaczepy do stelaża, łatwy do utrzymania w czystości podkład do przewijania i wiele przegródek na niezbędne przybory.

Cena od 216      KUP ONLINE

Śpiworek Oyster3

Pasujący do wózka niezbędnik, zaprojektowany by zapewnić ciepło i ochronę Twojemu dziecku. Został uszyty z materiałów termicznych, posiada odpinany przód, który można odczepić na cieplejsze wyjścia.

Cena od 174      KUP ONLINE

Dostawka do wózka Oyster3

Zaprojektowana dla starszego rodzeństwa, które chce przyłączyć się do jazdy, jest świetnym dodatkiem do wózka. Przypinana do tylnej osi wózka, może być zdemontowana gdy nie jest w użyciu.

Dwustronna futerkowa wkładka do wózka Oyster3

Z jednej strony zapewnia miękką i przytulną wyściółkę na chłodniejsze spacery, a przełożona na drugą stronę dobrą wentylację na cieplejsze dni. Uszyta z syntetyczny włókien, posiada nacięcia, które umożliwiają przełożenie przez nią pasów bezpieczeństwa.
Dostępna również w kolorze szarym.

Zalecamy zapoznanie się z treścią metki przed praniem.

Wszystkie produkty są do kupienia osobno u naszych sprzedawców, a niektóre mniejsze akcesoria dostępne są na stronie marko-baby.pl. Jeśli szukasz wielu akcesoriów do wózka Oyster3 lub Oyster Zero, sprawdź ich korzystne cenowo zestawy!