Oyster 3 Stroller wózek spacerowy

Rewolucyjny wózek Oyster 3 składa się razem z siedziskiem, które może być zamontowane zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu wózek jest praktyczny i prosty w przechowywaniu oraz podróżowaniu.

Stworzony by rosnąć razem z dzieckiem, jest odpowiedni od pierwszych dni życia aż do osiągnięcia przez dziecko wagi 22kg, ponieważ wyposażony jest w budkę, pasy bezpieczeństwa i zagłówek, które można regulować na czterech stopniach wysokości.

Składana budka przeciwsłoneczna wykończona jest materiałem z filtrem UV 50+ i wyposażona jest w wysuwaną osłonę przeciwsłoneczną oraz siatkę wentylacyjną, która zapewnia dopływ świeżego powietrza.

Wózek dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Posiada starannie wykończoną obszytą rączkę i pałąk, pojemny kosz zakupowy, odporne na przebicia opony i zawieszenie na wszystkie koła, co zapewnia lekkie i płynne prowadzenie w każdym terenie.

Zobacz pięciogwiazdkową recenzję od Pushchair Expert!

 
Cena od 2.297 zł

Rewolucyjna klamra magnetyczna

Dzięki znakomitej budowie i łatwości obsługi, Oyster 3 zawsze był liderem na rynku wózków spacerowych. A dzięki naszej rewolucyjnej klamrze magnetycznej, która znacznie ułatwia zapięcie dziecka w wózku, uczyniliśmy nasz przyjazny dla użytkownika wózek jeszcze przyjaźniejszym.

Zaprojektowany z myślą o nowoczesności

Zestawy Oyster3, dostępne w ośmiu wersjach kolorystycznych, oferują rodzicom wszystko, czego potrzebują dla noworodka. Są konkurencyjne cenowo i wyróżniają się na tle innych. Do wyboru są trzy główne opcje: Zestaw Podstawowy (składa się z 5 części), Zestaw Luksusowy (składa się z 7 części) i Zestaw Maksymalny (składa się z 12 części).

Oyster3 Prezentacja

Sprawdź pełną prezentację Oyster3, która przeprowadzi Cię przez pełny system podróżny wózka i pokaże z bliska jego niesamowite funkcje. 

Akcesoria Oyster

Nasza firma oferuje szeroki wybór niezbędnych akcesoriów, zaprojektowanych by wzbogacić Wasze spacerowe doświadczenie. Mamy w kolekcji wszystko, czego potrzebujesz, zaczynając od śpiworków pasujących do wózka, by zapewnić Twojemu dziecku przytulny i ciepły spacer, dostawek dla rozbrykanych malców, adapterów do fotelika i kończąc na uchwytach do kubka lub butelki.

Kolekcja 2023/2024

 

Oyster3 posiada szeroki wybór kolorystyki i materiałów, wśród których każdy znajdzie pasujący do siebie. Wybór tonacji i stylu sprawia, że każdy wózek Oyster3 przyciąga spojrzenia gdziekolwiek z nim nie pójdziesz.

Oyster3 Edycje Specjalne

Oyster3 Kolekcja 2022/2023

Oyster3 Exclusives

Sprawdź pięciogwiazdkową recenzję od Pushchair Expert

Większy wózek, mniejszy po złożeniu.

W świecie, w którym oszczędność miejsca jest kluczowa, Oyster3 może mimo wszystko pozwolić sobie na bycie większym niż jego poprzednik Oyster2. Jego siedzisko znajduje się wyżej, ma większe wymiary, większe koła o turbinowej konstrukcji i nadaje się dla dzieci nawet do 22kg. Jednak jak na swoją wielkość, Oyster3 ułatwia życie składając się do wyjątkowo kompaktowych rozmiarów, razem z zamontowanym siedziskiem. Wyposażony jest również w wysuwany uchwyt, który ułatwia jego obsługę, przechowywanie czy przewożenie w transporcie publicznym.

Wszechstronność
Jest to wózek, który składa się wraz z siedziskiem, zamontowanym zarówno przodem jak i tyłem do rodzica. Wpinanie i wypinanie siedziska jest proste i ergonomiczne, wystarczy pociągnąć za pasek umieszczony między siedziskiem a oparciem. Siedzisko można rozłożyć na płasko w obu kierunkach jazdy, co sprawia, że wózek nadaje się nawet dla noworodków. 5-cio punktowa uprząż bezpieczeństwa z nakładkami naramiennymi oraz zagłówek poprawiają komfort dziecka. Rozkładana budka zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną UV 50+, a wysuwana osłona przeciwsłoneczna i siatka wentylacyjna chronią przed gorącem w upalny dzień.

Budowa i design
Pięknie wykonany stelaż wózka Oyster3 jest dostępny zarówno w popularnej wersji Oyster City Grey, jak i w wersji chromowanej Mirror. Posiada starannie wykończony, ręcznie obszyty pałąk oraz rączkę z teleskopową regulacją. Firma BabyStyle połączyła ultra płynną jazdę z nowymi, większymi kołami o turbinowej konstrukcji, wyposażonymi w opony wypełnione poliuretanową pianką, co nadaje im wysoką wytrzymałość i odporność na przebicia. Wózek posiada też bardziej miękkie zawieszenie do jazdy w każdy terenie oraz obrotowe przednie koła, które można zablokować za pomocą przełącznika.

To, co naprawdę robi wrażenie w Oyster3 to fakt, że rośnie on razem z pasażerem, od noworodka do dziecka. Posiada dwa przyciski zwalniające, zamontowane na krawędziach budki, które pozwalają rodzicowi ustawić wysokość budki i uprzęży bez konieczności ponownego regulowania pasów bezpieczeństwa.

Oyster3 wagi i wymiary

Waga – 11.75kg
Złożony (L71 x W57 x H37cm)
Rozłożony(L94 x W57 x H102cm)
Rączka (102 – 112cm)
Siedzisko (L85, W30cm)
Zalecany od urodzenia to wagi dziecka 22kg
Zawiera osłonę przeciwdeszczową

ZNAJDŹ SKLEP

  • Oyster Capsule (i-Size) Infant 
  • Peg Perego Primo Viaggio Lounge
  • Britax Römer Baby-Safe 5Z
  • Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size
  • Britax Römer Baby-Safe iSense
  • Maxi Cosi Pebble
  • Maxi Cosi Pebble Plus
  • Maxi Cosi Pebble Pro
  • Maxi Cosi Pebble 360
  • Maxi Cosi Rock
  • Maxi Cosi Cabrio Fix
  • Maxi Cosi Tinca / Maxi Cosi Cabriofix i-Size
  • Maxi Cosi Coral
  • Cybex Aton Q
  • Cybex Cloud Q
  • Cybex Cloud Z
  • Besafe Modular iSize
  • Kiddy Evo Luna iSize 2
  • Joie I-Level