Tradycyjny spacer, pięknie przedefiniowany

Innowacja zmieniła sposób, w jaki żyjemy i stała się tym, czego oczekujemy na co dzień. Wykorzystaliśmy tę zmianę i nieustannie pracujemy z najlepszymi na świecie by dostarczyć Wam nasz kolejny innowacyjny produkt. Ale nie możemy zignorować naszych korzeni, bo przecież to klasyczny brytyjski design jest często uznawany za najlepszy na świecie.

Kolekcja Prestige3 została stworzona by dawać prawdziwe poczucie dumy, dziedzictwa i statusu, a także przyciągać spojrzenia na każdym spacerze. Przeznaczona jest dla rodziców, którzy mają bzika na punkcie najlepszej jakości wykonania i wysokiego komfortu jazdy.

Do wyboru jest stelaż w dwóch opcjach:
Classic, o klasycznym i tradycyjnym designie, z chromowaną ramą i wysokiej klasy zawieszeniem
Active, oferujący autentyczny charakter, łączący współczesną funkcjonalność z przemyślanym i udoskonalonym wyglądem.

ZNAJDŹ SKLEP  

Kolekcja Prestige3

Kolekcja dostępna jest w 9 kolorach u każdego sprzedawcy BabyStyle.

Wybierz swój stelaż

Prestige3 dostępny jest na stelażu:
Active w kolorze szarym (z brązową lub czarną skórą ekologiczną) lub białym
Classic

Sprawdź opcje stelaży w różnych opcjach kolorystycznych:

Active stelaż (czarna leatherette)

Active stelaż (brązowa tapicerka)

Tapicerka

W cenie wózka Prestige3 jest pasująca do wszystkich elementów tapicerka, oferująca siedzisko montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy, śpiworek, torbę do przewijania i parasolkę. Możesz też dokupić pasujący fotelik samochodowy

Prestige3 kolor Fern, stelaż Active (bez fotelika)

Prestige3 kolor Misty Grey, stelaż Classis Chassis (bez fotelika)

 

Nie możesz się zdecydować, który stelaż wybrać? Obejrzyj demonstrację poniżej.

 

Dynamiczny stelaż Active jest piękną i nowoczesną wersją tradycyjnego stelaża Classic. Dostępny jest w wersji szarej (z czarnymi lub brązowymi wstawkami ze skóry ekologicznej) lub białej (z czarnymi wstawkami).

Został zbudowany na lekkiej aluminiowej bazie z zawieszeniem na wszystkie cztery koła. Posiada pneumatyczne, gumowe opony i obrotowe koła z możliwością blokady, by zapewnić dziecku gładką i niezakłóconą przejażdżkę. Dla tych co lubią robić zakupy dostępny jest głęboki kosz oraz nowy mechanizm składania dla jeszcze łatwiejszej obsługi wózka.

Gondola jest bardzo duża i głęboka, zapewnia dziecku mnóstwo przestrzeni by się rozwijać i przeciągać. Siedzisko spacerówki może być zamontowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy i jest rozkładane na trzech różnych wysokościach. Dostępny jest również dopasowany do wózka fotelik samochodowy, którego można używać razem z adapterami by stworzyć perfekcyjny system podróżny.

Waga: 9,6 kg
Wymiary po złożeniu razem z kołami (DxSxW) 71x62x36cm
Wymiary po rozłożeniu (DxSxW) 105x62x76-112cm
Wnętrze gondoli (SxGxD) 32x20x72cm (przy pełnym odchyleniu)
Spacerówka (SxGxD) 32x26x85cm (przy pełnym odchyleniu)
Wysokość rączki 76-112cm

Odpowiedni od urodzenia

KUP TERAZ

Bezkonkurencyjny i klasyczny Prestige jest ceniony za swój solidny stelaż i pływające zawieszenie, zapewniając użytkownikom maksymalny komfort.

Dumny i gotowy na podbój każdego terenu, stelaż ten posiada ogromne szprychowe koła z wytrzymałymi gumowymi oponami, a regulowana rączka obszyta materiałem ze skóry ekologicznej nadaje mu nutę elegancji.

Gondola wózka jest solidnie skonstruowana i nadaje się do okazjonalnego spania w ciągu nocy. Posiada też podpórkę pod plecy, która pomaga w pozycji siedzącej.

Wymiary:
Waga: 11,1 kg
Wymiary po złożeniu (DxSxW) 83x61x40cm
Wymiary po rozłożeniu (DxSxW) 112x61x75-110cm
Wnętrze gondoli (SxGxD) 32x20x72cm
Spacerówka (SxGxD) 32x26x85cm (przy pełnym odchyleniu)
Wysokość rączki 75-115cm
Odpowiedni od urodzenia

ZNAJDŹ SKLEP